Projekto vykdytojai

Asociacija “Aktyvus jaunimas” specializuojasi pilietiškumo, verslumo, integracijos bei tarptautinių mainų bei ugdymo srityse. Asociacija organizuoja projektus ir iniciatyvas (Lietuvoje ir užsienyje) pagal Erasmus+, European Youth Foundation, EEA Grants ir kitas programas.

Lietuvoje yra įvykdę daugiau nei 15 Europos Sąjungos finansuojamų tarptautinių projektų ir mokymų, kuriuose dalyvavo virš 450 jaunuolių (18-30 m. amžiaus) ir jaunimo darbuotojų iš visos Europos. Taip pat šiuo metu vykdo ilgalaikį 2-jų metų trukmės projektą pabėgėlių integracijai Lietuvoje gerinti. “Jaunimo Tartpautinio Bendradarbiavimo Agentūra” taip pat nominavo projektus “More than Money: Social Entrepreneurship Heroes” ir “Time to Act!” Europos Komisijai tarp geriausių jaunimo projektų įgyvendintų Lietuvoje.

VšĮ „Vilniaus universiteto Teisės klinika” veiklą vykdo nuo 1998 m. Kiekvienais metais organizacija suteikia teisinę pagalbą apie 3’500 gyventojų, o nuo veiklos pradžios yra įgyvendinusi 50’000 teisinių projektų. Organizacija teikia individualią teisinę pagalbą bei organizuoja visuomenei atvirus mokymus aktualiomis teisinėmis temomis, skelbia publikacijas viešojoje erdvėje. VU TK veiklos modelis remiasi pirmaujančių JAV teisės mokyklų (Harvard, Stanford, Columbia) klinikų modeliu. Tai yra – klinikoje konsultuoja geriausiai besimokantys baigiamųjų kursų Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentai. Teisinės pagalbos kokybę užtikrina reguliarūs susitikimai su praktikos grupių kuratoriais, kurie yra profesionalūs advokatai, žymūs šalies teisininkai.

Mūsų komanda